Hallitus ja toimikunnat

Hallitus 2022

Puheenjohtaja | Juha Hummelin
Kuninkojantie 80, 20320 TURKU
puh. 040 721 6304
puheenjohtaja@irlanninterrieri.fi

Varapuheenjohtaja | Anne Eriksson
Maamiehentie 1, 00760 Helsinki
puh. 040 561 4689
anne.eriksson@elisanet.fi

Sihteeri | Anne Tuulinen
sihteeri@irlanninterrieri.fi

Jäsensihteeri ja rahastonhoitaja | Anne Tuulinen
Hakasuontie 20 B 4, 01690 VANTAA
jasensihteeri@irlanninterrieri.fi | rahastonhoitaja@irlanninterrieri.fi

Jäsenet
Riikka Leppänen
Myötätuulentie 1 F 12, 01670 Vantaa
puh. 050 376 6898
eireannirish@gmail.com

ja

Sanna Multanen
sanna1302@gmail.com

sekä

Henry Blomqvist
hencca@gmail.com

Toimikunnat ja edustajat

Jalostustoimikunta

Jalostustoimikunnalle lähetettävä posti toimitetaan osoitteeseen jalostustoimikunta@irlanninterrieri.fi

Puheenjohtaja | Riikka Leppänen (2020-2023)
Sihteeri |Tiina Prest (2021-2022)
Jäsen | Elina Kokkonen (2022)

Näyttelytoimikunta

Vuoden 2022 toimikunta ilmoitetaan myöhemmin.

Puheenjohtaja | Raisa Laine
Sihteeri ja tuomarisihteeri | Juha Hummelin
Rahastonhoitaja | Anne Tuulinen

Lehtitoimikunta

Lehteen tuleva posti toimitetaan osoitteeseen lehti@irlanninterrieri.fi.

Päätoimittaja | N.N.
Lehden taitto | Tanja Kallila
Terrilifen palsta | N.N

Kokousedustajat

Helsingin Seudun Kennelpiirin Terrierijaoston edustajat
Toimikausi 2022-2023
Juha Hummelin, varalla Riikka Leppänen

Mejätoimikunta

Markku Lauren, markku.j.lauren@gmail.com
puh. 040 7169 863

sekä

Anna-Maria Linna, ansku@devilish.fi

Kerhokauppa

Tanja Kallila, kerhokauppa@irlanninterrieri.fi
puh. 040 526 6700

Webmaster + SoMe

Sähköisestä viestinnästä vastaa hallitus, hallitus@irlanninterrieri.fi.