Hallitus ja toimikunnat

Hallitus 2021

Puheenjohtaja | Juha Hummelin
Kuninkojantie 80, 20320 TURKU
Puh. 040 721 6304
puheenjohtaja@irlanninterrieri.fi

Varapuheenjohtaja | Eeva Laukkanen
Pikkulinnunkuja 3 B, 02660 ESPOO
Puh. 050 487 3901
varapj@irlanninterrieri.fi

Sihteeri | Laura Soini
Havulinnantie 6, 20660 Littoinen
Puh. 044 565 6283
sihteeri@irlanninterrieri.fi

Jäsensihteeri ja rahastonhoitaja | Anne Tuulinen
Hakasuontie 20 B 4, 01690 VANTAA
jasensihteeri@irlanninterrieri.fi | rahastonhoitaja@irlanninterrieri.fi

Jäsenet
Anne Eriksson
Maamiehentie 1, 00760 Helsinki
Puh. 040 561 4689
anne.eriksson@elisanet.fi

sekä

Sanna Lähtinen
sanna1302@gmail.com

Toimikunnat ja edustajat

Jalostustoimikunta

Jalostustoimikunnalle lähetettävä posti toimitetaan osoitteeseen jalostustoimikunta@irlanninterrieri.fi

Puheenjohtaja | Riikka Leppänen (2020-2021)
Sihteeri |Tiina Prest (2021-2022)
Milja Ketoja (2021)
N.N. (2022)

Näyttelytoimikunta

Vuoden 2022 toimikunta ilmoitetaan myöhemmin.

Puheenjohtaja
Sihteeri ja tuomarisihteeri
Rahastonhoitaja

Lehtitoimikunta

Lehteen tuleva posti toimitetaan osoitteeseen lehti@irlanninterrieri.fi.

Päätoimittaja | Laura Soini
Lehden taitto | Tanja Kallila
Terrilifen palsta | Laura Soini

Kokousedustajat

Helsingin Seudun Kennelpiirin Terrierijaoston edustajat
Toimikausi 2022-2023
Juha Hummelin, varalla Riikka Leppänen

Mejätoimikunta

Markku Lauren, markku.j.lauren@gmail.com
puh. 040 7169 863

sekä

Anna-Maria Linna, ansku@devilish.fi

Kerhokauppa

Tanja Kallila, kerhokauppa@irlanninterrieri.fi
puh. 040 526 6700

Webmaster + SoMe

Sähköisestä viestinnästä vastaa hallitus, hallitus@irlanninterrieri.fi.