Erikoisnäyttely 2015


rop+vsp_7681

Kuva: Jetta Tschokkinen

Erikoisnäyttely 5.7.2015 Valkeakoskella, tuomarina Tiina Hallstén

BIS Nezhnoye Plamya Zhritsa Pobedy
VSP Red Wire Lord Of The Rings

BIS-pentu Fardarrigh I Wanna Be Your Man
VSP-pentu Fardarrigh In My Life

BIS-veteraani Must-Be Odessa

BIS-kasvattaja Kennel Devilish

BIS-jälkeläisryhmä Jackpot Wintry Walnut

PU1 Red Wire Lord Of The Rings
PU2 Nezhnoye Plamya Zhrebiy Udachi
PU3 Karamell-In Mister Finland Paras Suomessa syntynyt uros
PU4 Karamell-In Erik Sjuttonde
SERT Glenstal’s Grandstand
VASERT Devilish Gambling Man

PN1 Nezhnoye Plamya Zhritsa Pobedy
PN2 Karamell-In Enigma Paras Suomessa syntynyt narttu
PN3 Devilish Dreamcatcher
PN4 Caramel’s Quickwitted Quinta
SERT Caramel’s Quickwitted Quinta
VASERT Linda v. Irish Red

Tulokset luokittain

Urokset junioriluokka
1. Devilish Gambling Man ERI SA
2. Irish Vintage’s Celtic Cernunnos ERI SA
3. Irish Vintage’s Celtic Dagda ERI
4. Devilish Great Balls of Fire EH

Urokset nuorten luokka
1. Glenstal’s Grandstand ERI SA

Urokset avoin luokka
1. Karamell-In Emil Lönneberga ERI SA
2. Karamell-In Omega ERI
3. Devilish Dare to Dream EH
4. Fardarrigh Going The Extra Mile EH

Urokset valioluokka
1. Red Wire Lord Of The Rings ERI SA
2. Nezhnoye Plamya Zhrebiy Udachi ERI SA
3. Karamell-In Mister Finland ERI SA
4. Karamell-In Erik Sjuttonde ERI SA

Nartut junioriluokka
1. Caramel’s Quickwitted Quinta ERI SA
2. Devilish Girl On Fire ERI SA

Nartut nuorten luokka
1. Glenstal’s Grand Entrance For Racy Red ERI SA

Nartut avoin luokka
1. Linda v. Irish Red ERI SA
2. Racy Red Fountain of Youth ERI SA
3. Devilish Faiche Mor ERI
4. Karamell-In NuuNuu EH

Nartut valioluokka
1. Nezhnoye Plamya Zhritsa Pobedy ERI SA
2. Karamell-In Enigma ERI SA
3. Devilish Dreamcatcher ERI SA
4. Fardarrigh Good Riddance ERI SA

Veteraaniluokka
1. Must-Be Odessa ERI SA BIS-VET

Kasvattajaluokka
1. Devilish KP
2. Karamell-In KP
3. Irish Vintage’s KP

Jälkeläisluokka
1. Jackpot Wintry Walnut KP
2. Anluan Strike Breaker KP
3. Diabolo Red Fianna KP